Dom opieki Seniora dla osób starszych okolice Warszawy
22 690 00 99
Jesteśmy do Państwa
dyspozycji 7 dni
w tygodniu

Unia Europejska
  • en
  • de
  • pl

A A A

Cennik

Cennik domu seniora Wigor

null

Oddanie seniora do domu opieki to niezwykle trudna decyzja dla jego bliskich. Często dużą przeszkodą w umieszczeniu osoby starszej w odpowiedniej placówce są koszty pobytu w domu seniora. Dlatego, w domu opieki w Legionowie pod Warszawą, stworzyliśmy wyjątkowo konkurencyjną ofertę – zapewniając wysoką jakości opieki, jednocześnie w atrakcyjnych cenach pobytu.

W przypadku pobytu stałego, miesięczny koszt pobytu wynosi od 2800 do 3500 zł w zależności od rodzaju zakwaterowania. W cenie pobytu w domu opieki, poza komfortowym noclegiem, zapewnione jest wyżywienie, opieka lekarska, konsultacje dietetyczne, całodobowa opieka pielęgniarska, grupowa terapia zajęciowa, grupowe zajęcia rehabilitacyjne, konsultacje z psychologiem i edukacja zdrowotna.

Co zawiera oferta?

W ramach działalności naszego prywatnego domu opieki, prowadzimy również profesjonalne programy rehabilitacyjne. Podstawowy program zawarty jest w cenie pobytu w domu opieki. Wersje rozszerzone rehabilitacji kosztują odpowiednio 690 zł i 1190 zł w zależności od intensywności rehabilitacji.

Cennik domu seniora zawiera również wyszczególnioną ofertę zabiegów. Wśród nich dostępne są między innymi: fizykoterapia – 80 zł, elektroterapia – 15 zł, światłolecznictwo – 10 zł i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem prywatnego domu opieki w Legionowie pod Warszawą.

dom seniora dla osób starszych nowy dwór mazowiecki

POBIERZ CENNIK

 

Tabela opłat dodatkowych

Zapraszamy wszystkich, którzy z dala od trosk chcą mieszkać wśród życzliwych i gotowych do pomocy ludzi.

Dogodny dojazd z miejscowości: Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa.