Wybierz język:

Zadzwoń do nas

22 690 00 99

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej

Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej „Wigor” udziela świadczeń z zakresu opieki długoterminowej od lipca 2000 roku. W skład zespołu zakładów wchodzą trzy ośrodki, które zapewniają zróżnicowaną, dopasowaną do potrzeb naszych Podopiecznych, opiekę. Wieloletnia praktyka i doświadczenie pozwoliły wypracować najwyższą jakość oferowanych usług.

Nasz profesjonalizm opiera się na solidnym wykształcenia personelu, dlatego każda z naszych pielęgniarek posiada kurs kwalifikacyjny bądź specjalistyczny, a fizjoterapeuci dyplomy najlepszych uczelni w kraju.

Od początku istnienia NZ ZOZ Wigor posiada wpis do rejestru Zakładów Opieki Zdrowotnej prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego, a od 01.01.2004 umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Kontrakt ten umożliwia częściową refundację kosztów pobytu w naszych ośrodkach.

NZ ZOZ „Wigor” składa się z:

Ośrodka Opiekunczo-Leczniczego
Ośrodka Pielęgnacyjno-Opiekuńczego
Ośrodka Opiekuńczego
Gabinetów: psychoterapii, porad dietetycznych, logopedii, terapii zajęciowej, fizykoterapii.

Leśne otoczenie naszych Zakładów, śpiew ptaków, bliskość natury, swoisty mikroklimat są formą terapii, jak również sprzyjają dochodzeniu naszych pacjentów do zdrowia zdala od miejskiego zgiełku. Wszystko to w odleglości 20km od centrum Warszawy, z możliwością dojazdu komunikacją miejską.