Wybierz język:

Zadzwoń do nas

22 690 00 99

Rehabilitacja dla seniora

Utrata sprawności fizycznej to spore obciążenie psychiczne zarówno dla seniora, jak i dla jego bliskich. W odpowiedzi na potrzeby rodzin osób starszych, które wskutek zaostrzenia choroby, udaru, urazu lub w wyniku nagłej choroby wymagały leczenia w szpitalu, proponujemy specjalny program rehabilitacji. Serdecznie zapraszamy do prywatnego domu opieki w Legionowie pod Warszawą na rehabilitację.

W ramach rehabilitacji seniora prowadzimy zajęcia dla osób po planowanych zabiegach chirurgii ogólnej, zabiegach ortopedycznych, neurochirurgicznych oraz onkologicznych. Dzięki profesjonalnej rekonwalescencji poszpitalnej, pomagamy seniorom odzyskać samodzielność, lepiej radzić sobie z podstawowymi czynnościami życiowymi oraz samodzielnie funkcjonować w przyszłości.

Turnusy rehabilitacyjne

Oprócz stacjonarnej rehabilitacji osób starszych, którą prowadzą nasi wykwalifikowani i doświadczeni fizjoterapeuci, organizujemy też turnusy rehabilitacyjne. Do udziału w nich zapraszamy seniorów, którzy pragną odzyskać wigor w większej grupie osób i w atmosferze wypoczynku.

Jak wyglądają zajęcia rehabilitacyjne

Chcąc osiągnąć zadowalające efekty rehabilitacji seniora, zawsze starannie dobieramy formę i intensywność ćwiczeń do potrzeb i predyspozycji podopiecznego. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni fizjoterapeuci w Legionowie prowadzą nie tylko wartościowe konsultacje dla seniorów, ale i skuteczne ćwiczenia grupowe lub gdy nie pozwala na to stan seniora – indywidualne.